Yüksel Ak

Yüksel Ak eski Türkiye güzellerimizdendir. Hakkında ise kaç yaşında, aslen nereli? boyu, kilosu, evlilik hayatı gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1980 yılında İzmir’de dünyaya gelen güzel isim uzun süre yaşantısını güzellik yarışması için gittiği İstanbul’da sürdürmüş, daha sonra tekrar İzmir’e taşınmıştır. Annesi’nin ismi Hülya Ak, babasının ise Ahmet Ak’tır.

2003 yılında Türkiye Güzeli seçilen Yüksel Ak, daha sonra katıldığı Dünya Güzellik yarışmasında ise 3. olmuştur. Kariyer basamaklarını hızla tırmanan Ak bir süre sonra manken Şenol İpek ile evlenmiştir. Ancaka bu evliliği son bulmuştur.

2005 yılında ise İzmir’in önemli ailelerinden olan Rimer ailesi’nden Osman Rimer ile İtalya Roma’da evlenmiştir. Bu evliliğinden Can Ares ve Kaya isimlerinde iki oğlu vardır. Eşi Osman Rimer’in annesi İzmir’in eski Endonezya Fahri Konsolosu Nalan Rimer’dir.

Günümüzde yaşantısını ailesi ile birlikte İzmir’de sürdürmektedir. Kendisinden büyük iki ablası vardır. Terazi burcudur, eşinin burcu ise Akrep’tir. Boyu 1.77 cm, kilosu ise 61’dir. Son olarak bazı kaynaklarda çanta tasarımı ile ilgilendiği belirtilmektedir. Moda severler tarafında sıkça Penélope Cruz ve Salma Hayek‘e benzetilmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz