Yıldız Ustabaş

Yıldız Ustabaş rol aldığı projeler ile adından söz ettiren güzel oyuncular arasında yer almaktadır. Hayranları tarafından genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? hangi sinema ve dizilerde rol aldı? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılının Haziran ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.66 cm, kilosu 55, göz rengi kahverengi, burcu ise yengeç’tir. Babası’nın ismi Altay Ustabaş’tır. Maalesef henüz baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Akdeniz Üniversitesi Fizik Bölümü’nden 2015 senesinde mezun olan Ustabaş, ayrıca Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Yıldız Ustabaş evli mi? eşi kim?

24 Eylül 2016 tarihinde Kerim Bircan ile evlenmiştir. Çiftin nikahını dönemin Beylikdüzü Belediye Başkanı, Avukat Turan Taşkın Özer tarafından kıyılmıştır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini ATV ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizide Hatice karakterini canlandırmış, ayrıca yine bu dizide Emrah ve Burcu Kıratlı ile birlikte rol almıştır.

Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu’nda Bay Kolpert isimli oyunda Melda Narin Güler, Yiğit Pakmen ve Onur Kırat ile birlikte sahne almıştır.

Sofita Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdüren güzel oyuncu sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmakta. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 10,6bin civarındadır. Sosyal medya hesaplarına tablo bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz