Yeşim Sevinç

0

Yeşim Sevinç kimdir? Sosyal medyada adından sıkça söz ettiren mimikçi Yeşim Sevinç kaç yaşında? Yeşim Sevinç hakkında merak edilen soruların hepsini cevapladık. Yeşim Sevinç’in sevgilisi var mı? Hakkında az bilgi olan Yeşim Sevinç’in TikTok platformunda kocaman bir kitleye hitap ettiği bilinmektedir. Yeşim Sevinç hakkında daha detaylı bilgi sahibi olalım.

Yeşim Sevinç Kimdir? Kaç Yaşında?

Mehmet Javeed, Yiğit Resmi, Aysudexx, Barış Resmi, Sametoloji ve Öznur Garip’in bulunduğu Boom Clup ekibiyle videolar çekerek ünlü olan Yeşim Sevinç sosyal medyada Yeşimresmi kullanıcı adıyla yerini aldı. 2001 yılında Ordu’da dünyaya geldi. Lise ve çocukluk yıllarının Edirne’de geçtiği biliniyor. Şuan lise Ankara Mamak’ta oturduğu tahmin ediliyor.

20 yaşındaki genç fenomen 1.70 boyundadır. Boyuna orantılı olarak kilosu ise 51’dir. Liseden mezun olduğu bilinen Yeşim’in hangi üniversite de okuduğu hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Bir zamanlar adı kendisini gibi isim yapmış Zühtü Can Dağlarca (esmerr.zeen) ile aşk dedikodularına karışsa da Yeşim çekmiş olduğu bir Youtube videosunda sevgilisinin olmadığını, hatta gerek görmediğini söyledi.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz