Yeşim Güner

Yeşim Güner hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? sosyal medya hesapları, kariyeri, eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı, sevilen başarılı isimlerinden Yeşim Güner, 1982 yılının Nisan ayında İstanbul’da dünyaya gelmiş, aslen Sivas’lıdır. Boyu 1.65 cm, kilosu 55, burcu ise boğa’dır. Evli ve İlkim Su isminde bir kızı vardır.

Asıl mesleği iletişim üzerinedir. Sosyal medya macerası öncesinde özel telekominikasyon şirketinde kurumsal proje yöneticisi ve özel bir eğitim kurumunda Halkla ilişkiler müdürü olarak görev yapmıştır. Günümüzde ise sosyal medya fenomeni olarak video içeriği üretmektedir.

Halkla İlişkiler Bölümü üzerine üniversite eğitimini tamamlayan Yeşim Güner hakkında google da yaklaşık olarak 115 civarında haber bulunmaktadır. Vatan, Ntv, Cumhuriyet Gazetesi ve Habertürk başta olmak üzere hakkında bir çok kaynak ve bilgi mevcuttur. TYT Türk Pınar Ergüner’le haftasonu programına sosyal medya fenomeni kimliği ile katılmıştır.

Günümüzde sosyal medya hesapları üzerinden yayınladığı ve takipçileri ile paylaştığı birbirinden güzel videoları ile her geçen gün popülerliği, takipçi ve abone sayısı hızla artmaktadır. Özellikle Tiktok, Youtube ve instagram hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Artan popülerliği ile dikkatleri üzerine çekmesi art niyetli kişilerinden dikkatinden kaçmamış, bir dönem resmi sosyal medya instagram hesabı çalınmıştır. Ardından kendisinden hesabının iade edilmesi için para istenmiştir. Bir çok haber kanalı ve sitesinde de bu konu ile uzun süre gündeme gelmiştir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz