Yeliz Korkmaz

Yeliz Korkmaz (Semiraminta) özellikle tiktok hesabı ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Paylaşımlarını youtube, instagarm ve tiktok üzerinden sürdüren güzel isim hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yeliz Korkmaz Kimdir?

Yeliz Korkmaz fenomen, tiktoker, youtuber, sosyal medya dijital içerik üreticisi. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte, tam bir İstanbul aşığıdır. İstanbul Üsküdar Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nden başarı ile mezun olmuştur.

Henüz 10 yaşında iken dans etmeye başlayan genç isim, daha sonra sosyal medyada dans video paylaşımlarını sürdürmüştür. İnstagramer, dancer, youtuber ve tiktoker olarak kariyerine devam etmektedir. Kendisini sinema dünyasında en fazla güldüren ismin Şahan Gökbakar olduğunu belirtmiştir. İlerleyen dönemde mutlaka sinema dünyasına giriş yapmak istemektedir. En büyük hayali ise ileride çok iyi bir yönetmen olmak, kendi filmlerini yapmak ve dünyaya açılmak. Sosyal medyanın ise kendi yeteneklerini ve yapabildiklerini göstermek için bir araç olduğunu dile getirmiştir.

Yeliz Korkmaz Nereli?

Yeliz Korkmaz aslen bir çok kaynakta da belirtildiği üzere baba tarafından Niğde’lidir. Doğma büyüme ise İstanbul.

Yeliz Korkmaz Boyu Kaç Yaşında?

Yeliz Korkmaz (Semiraminta) 22 yaşında ve 1.61 boyundadır. Kilosu 45, burcu ise terazi’dir. Sosyal medya hesaplarını Semiraminta ismi ile kullanmaktadır.

İnstagram hesabında günümüz itibariyle 1,3milyon civarında takipçisi bulunmaktadır. Ayrıca tiktok hesabında 6.3M takipçisi, youtube video kanalında da 506 B abonesi bulunuyor. Sayılar her geçen gün artmaya devam etmektedir.

2021 yılında Demet Özdemir‘in de dansa olan yeteneğini fark etmiştir. Ardından Çok iyi bir dansçı olduğunu ve dans etmeyi çok sevdiğini bildiğim için benimle birlikte bir dans videosu çeker mi diye sormak isterdim açıklamasında bulunmuştur. Youtube video kanalında güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay ile de yayınlanmış olan Nostaljik Abur Cuburlar ve Oyuncakları Denedik isimli videosu bulunmaktadır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz