Yeliz Açıkel

0

Yeliz Açıkel Kısmetse Olur Aşkın Gücü program ile tanınmıştır. Hakkında ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca kariyeri, eğitimi hayatı ve biyografi bilgileri.

Yeliz Açıkel Kimdir?

Yeliz Açıkel Kısmetse Olur Aşkın Gücü Yarışmacılarından olmuştur. Diğer bir yandan magazin dünyasından uzak şekilde hayatını sürdürdüğü asıl mesleğinin ise güzellik uzmanlığı olduğunu belirtebiliriz.

Yeliz Açıkel Nereli?

Yeliz Açıkel doğma büyüme aslen İstanbul’ludur. Ancak anne ve baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Yeliz Açıkel Boyu, Kaç Yaşında?

Yeliz Açıkel 24 yaşında ve 1.64 cm boyundadır. Doğum tarihi 1998, doğum yeri ise İstanbul’dur.

Sosyal medya dünyasının da yakından tanıdığı ve takip ettiği bir isimdir. Tiktok ve resmi instagram hesaplarında ciddi bir hayran kitlesine sahip olduğunu söyleyebiliriz.
yeliz acikel5
2022 yılının sonlarına doğru Youtube platformunda yayınlanmaya başlayan “Kısmetse Olur Aşkın Gücü” yarışma programı ile adından oldukça söz ettirmeyi başarmıştır. Sunuculuğunu güzel isim Öykü Serter’in üstlendiği programda ayrıca Aybüke Çangal, Yaren Dağ, Serdar Aycan, Cansel Ayanoğlu, Erhan Saffar, Tuğçe Aleyna, Ayşenur İnam, Şeydanur Tunç, Simge Nur Erkoç, Zeyd Gümüştutan, Kaan Seyhan, Bilek Orundaş, Oğulcan Yılmaz, Merve Demirbilek, Sedat Polat ve Erol Yıldırım gibi isimler de yer almıştır.

Yarışmanın iddialı isimlerinden birisi olan Açıkel, karşı tarafta beklediği adayın özelliklerinden birisinin kendisine sahip çıkması olduğunu dile getirmiştir. Maço olmalı, en azından bana sahip çıkmalı, bana sözünü geçirebilmeli açıklaması ile gündem olmuştur.

Yarışma öncesinde de başarılı bir kariyere sahip olan güzel isim geçmiş dönemde 5. Sinema’nın Kral ve Kraliçesi yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur. Oyunculuk ile de ilgilenen güzel isim Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. İlerleyen dönemlerde bir çok başarılı projede rol alabileceğini belirtebiliriz.

Güzel isim resmi instagram hesabını @@ylzacikel ismi ile kullanmaktadır. Ayrıca TikTok Hesabı da @yelizook ‘tur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz