Yavuz Selim

Yavuz Selim sosyal medya dünyasının ciddi bir hayran kitlesine sahip olmayı başaran fenomen isimlerindendir. Hakkında ise genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Youtube dünyasının ünlü isimlerinden olan Dalmaz, 1980 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Günümüz sosyal medya fenomenlerine kıyasla yaşı büyük olmasına karşın popüleritesini arttırmayı başarmıştır.

Kendisini “Oyun Portal” isimli kanalından da tanıdığımız youtuber, eğlenceli içeriklerin bulunduğu “Takla King” isimli mizah videolarıyla kitlesini genişletmektedir. 80 kilo ağırlığında olan fenomen isim, 177 cm boyundadır.

Yavuz Selim Streaming

Selim Dalmaz aynı zamanda Minecraft Egg Wars oyununun usta oyuncularındandır. Oyunla ilgili yayınladığı videolarla takipçilerinin beğenisini kazanmaktadır.

Youtube

Kanalda, eğlenceli çeşitli içerikler konu edilmekle birlikte, videoların büyük bir bölümü dijital oyunlarla ilgilidir. Yavuz Selim kanalının Yaşar ve Yıldız soyisimleriyle biten kanallarla alakası yoktur. Takipçiler arama yaparken karşılarına çıkan bu isimler konusunda kafa karışıklığı yaşayabilmektedirler.
Oyunseverler olarak, kendisinin yalnızca oyun videolarını yayınlamak için açmış olduğu “Takla King” adlı kanalı da takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya Takipçi Sayıları

Gün itibariyle Youtube Kanallarındaki takipçi sayılarına baktığımızda, Takla King adlı kanalın 763K, Oyun Portal adlı kanalın ise 2,59 Mn takipçisi bulunmaktadır.
Instagram’daki takipçi sayılarına baktığımızda ise @oyunportal_ adlı hesabın 2.4B, @taklakingg adlı hesabın ise 375B takipçisinin bulunğunu görmekteyiz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz