Yasin Esirgenç

Yasin Esirgenç Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Dünyayı Geziyorum isimli programda uzun süredir prodüktör ve yönetmen olarak görev yapmaktadır. Hakkında merak edilenler, eğitimi, ailesi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Yasin Esirgenç Hacettepe Üniversitesi Radyo Tv Sinema Bölümü mezunudur. Kariyerine sunucu ve yönetmen olarak devam etmektedir. Uzun süre Dünyayı Geziyorum programı ile çalışmalarını sürdürmüş, günümüzde ise Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Dünyanın Tadı isimli programı sunmaktadır. Dünyanın lezzetlerini Türk ekran severler ile buluşturmaktadır.

2013 yılında Dominik’te plajda unutulmaz bir düğünün ardından Özlem Tunca ile evlenmiştir. Gezginlerin düğünü gezerek olurmuş deselerde Türkiye’ye döndükten sonra eş, dost ve akrabalar için de Ankara’da büyük bir düğün organize etmişlerdir.

Bu evliliğinden 2014 doğumlu Yakupcan Melih Tunca isminde bir oğlu vardır. Eşi Özlem Tunca Program döneminde evladını dünyaya getirmiş, oğlu henüz 40 günlük iken birlikte dünyayı gezmeye devam etmiş ve programı sunmuştur.

Maalesef henüz doğum yeri, doğum tarihi, kaç yaşında olduğu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz