Yaren Dağ

Yaren Dağ Kısmetse Olur Aşkın Gücü isimli program ile tanınmıştır. Güzel isim hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca kariyeri, eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Yaren Dağ Kimdir?

Yaren Dağ son dönemde katıldığı Kısmetse Olur yarışmacısı olarak tanınmıştır. Yarışma öncesinde ise yine sosyal medyanın yakından tanıdığı bir isim olan Yaren’in gerçek mesleği hemşire’liktir. Çok küçük yaştan bu yana çalışmaktadır. Son dönemde her ne kadar hemşire olarak güzel bir mesleğe sahip olsa da artık çalışmak istemediğini dile getirmiştir.

Yaptığı bir açıklama da artık çalışmak istemediğini, ya patron olmak, ya da patron eşi olmak iki seçenekten birisini istediğini sözlerine eklemiştir.

Yaren Dağ Nereli?

Yaren Dağ aslen doğma büyüme İstanbul’ludur.

Yaren Dağ Boyu, Kaç Yaşında?

Yaren Dağ 24 yaşındadır. Doğum tarihi 1998, boyu 1.68, doğum yeri ise İstanbul’dur.

2022 yılının Aralık ayında Youtube üzerinden yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü evlilik programı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Öykü Serter’in sunuculuğunu üstlendiği Kısmetse Olur yarışmasında ayrıca Yeliz Açıkel, Zeyd Gümüştutan, Aybüke Çangal, Cansel Ayanoğlu, Erhan Saffar, Tuğçe Aleyna, Ayşenur İnam, Şeydanur Tunç, Simge Nur Erkoç, Kaan Seyhan, Bilek Orundaş, Oğulcan Yılmaz, Merve Demirbilek, Serdar Aycan, Sedat Polat ve Erol Yıldırım gibi isimler de yer almıştır.

Güzel isim resmi instagram hesabını @yarendags olarak kullanmaktadır. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ile de dikkat çeken ünlü isim, her geçen gün ciddi bir hayran kitlesine ulaşmaya doğru yol almaktadır. Estetiksiz hali de oldukça merak konusu olan güzel ismin tam olarak estetik yaptırıp yaptırmadığı da net olarak bilinmemektedir. Bilindiği kadarıyla dudak dolgusu bulunuyor.

Ayrıca çeşitli dövmelere sahiptir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz