Yankı Ayhan

Yankı Ayhan Mükemmel Eşleşme isimli diziye Berke karakteri ile dahil olmuştur. Dizi ile birlikte hayranları tarafından hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Yankı Ayhan Kimdir?

Yankı Ayhan oyuncu olarak çalışmalarına devam ediyor. Oyuncu kimliğinin yanı sıra fotoğrafçılık ile de ilgilenmektedir. New York Üniversitesi Drama Bölümü’nden mezun olan genç oyuncu, İngiltere, Hollanda ve Amerika’da oyunculuk eğitimleri almıştır.

Fransızca ve İngilizce bilmektedir. Uzun boyu ve yakışıklılığı ile de genç kızların yeni gözdeleri arasında yer almakta, gelecek bir çok başarılı projede rol alması beklenmektedir.

Mükemmel Eşleşme dizisinden önce bazı klip çalışmalarında yer almıştır. Oyunculuktaki iddialı duruşunun yanı sıra müzik konusunda da oldukça iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Sosyal medya hesaplarında genellikle seslendirdiği şarkıları takipçileri ile paylaşmakta, sesi ile de oyunculuk kadar müzikte de başarılı olduğunu belirtebiliriz.

Mükemmel Eşleşme isimli dizi yakışıklı oyuncunun rol aldığı ilk dizi olmuştur. TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi de ayrıca, Cem Zeynel Kılıç, Gizem Sevim, Ahmet Kayakesen, Ebru Şam, Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Ayhan Taş, Volkan Severcan, Eylül Öztürk, Damla Alibeşe, Goncagül Sunar ve Ayşen Sezerel’de rol almıştır.

Yankı Ayhan Sevgilisi Kim?

Yankı Ayhan’ın sevgilisi Zeynep Güngör’dür. Zeynep Güngör’ün modellik yaptığı belirtiliyor, bazı kaynaklarda Addax mankeni Zeynep olarak bilgiler mevcuttur.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @yankiayhan ‘dır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 4bin civarındadır.

Oynadığı Diziler:

Mükemmel Eşleşme (Berke) 2022
4

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz