Yağmur Taktaş

Yağmur Taktaş hakkında merak edilen soruların cevapları, kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? evli mi? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2016 yılında yayınlanan 6. Sezon İşte Benim Stilim yarışmasına dahil olan Yağmur Taktaş Anadolu Lisesi Mezunudur. Ailenin tek kızı olarak 1996 yılında dünyaya gelen Taktaş aslen Adana’lıdır ve Adana doğumludur. Boyu 1.70 cm, kilosu 67, burcu ise balık’tır.

Hobileri arasında alışveriş, yemek yapmak bulunmakta yumurtaya karşı ise alerjisi olduğu için hiç yememektedir. Moda ve Oyunculuk arasında kalan yarışmacı yarışmanın ardından üniversitede eğitimini devam ettirmek istemektedir. Tam bir moda ve alışveriş tutkunu olan ünlü isim ruh haline göre giyinmeyi sevmektedir.


2019 yılında Galatasaray’ın genç yıldız futbolcusu Emre Mor‘un resmi sosyal medya hesaplarından kendisine mesaj atması ile tekrar gündeme gelmiştir. Ayrıca daha önce 2016 – 2017 sezonunda Fenerbahçe takımında forma giyen Hollanda’lı yıldız futbolcu Gregory van der Wiel ‘de kendisine resmi sosyal medya hesapları üzerinden mesajlar atmıştır. O dönemde attığı mesajların ardından Yağmur Taktaş instagram hesabından Sizinkisi gerçekten hayaller, hayatlar ya adam 2015 ‘te bana yazıyordu falan Türkiyeyi sevdi herhalde yazmıştır.

Bir çok ünlü ismin peşinde koştuğu Yağmur Taktaş’ın günümüz itibariyle resmi instagram hesabında takipçi sayısı 266bin civarındadır. Magazin ve medya dünyasında herhangi bir sevgilisi veya birlikteliği olduğu yönünde haberler gündeme gelmemektedir.

Alışveriş yapmak, yemek yemek, yemek yapmak, arkadaşları ile sosyal aktiviteler yapmak en sevdiği şeyler arasında. Ara ara fitness yapmakta, bir diğer sevdiği şey ise dergi karıştırmak, araştırmak ve bulmak.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz