Vural Şahanoğlu

Vural Şahanoğlu 2022 yılında Üç Kız Kardeş isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Yakışıklı oyuncu hakkında hayranları bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Vural Şahanoğlu Kimdir? Nereli?

Oyuncu kimliği ile tanınan yakışıklı ismi Vural Şahanoğlu İstanbul doğumludur ancak aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır. 1996 yılında dünyaya gelen Şahanoğlu, 2022 yılı itibariyle 25 yaşındadır. UK İletişim bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Bir dönem internette vimeo videoları paylaşımlarında bulunmuştur. Rol aldığı Üç Kız Kardeş isimli dizi ilk dizi oyunculuk deneyimini gerçekleştirdiği proje olmuştur.

Vural Şahanoğlu Boyu, Kaç Yaşında?

Yakışıklı oyuncu Vural Şahanoğlunun boyu 1.80 cm, yaşı ise 26’dır. Resmi instagram hesabını @vuralsahanoglu kullanıcı ismi ile kullanmaktadır.

Üç Kız Kardeş Doktor Serdar Kimdir?

Dönüş ve Derya’nın okuldan arkadaşları, Dönüş’ün ilk ve tek aşkı. Serdar da Dönüş’e aşık olmasına rağmen gençliklerinde birbirlerine açılamayacaklar, Serdar Üniversite okumak için Ayvalık’tan ayrılınca yıllarca birbirlerinden ayrı kalacaklardır.

Dizi İclal Aydın’ın aynı adlı eserinden uyarlama bir dizidir. İclal Aydın, Reha Özcan, Benian Dönmez, Veda Yurtsever, Almila Ada, Özgü Kaya, Melisa Berberoğlu, Berker Güven, Hakan Atalay ve Demircan Kaçel gibi isimler de rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz