Valery Diaz

0

Valery Diaz hem model olarak, hem de müzik dünyasındaki başarısı ile adından sıkça söz ettirmektedir. Takipçileri genellikle hakkında boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? sevgilisi kim? burcu nedir? doğum tarihi, doğum yeri gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca bilinen hayatı ve biyografi bilgileri.

Valery Diaz Kimdir? Aslen Nereli?

Valery Diaz İspanyol anne ve Türk babadan olan İspanyol model ve şarkıcıdır. Türk kökenli sanatçı Madrid’de doğup büyümüş çocukluğunun bir döneminde Türkiye’de bulunmuştur. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve müziğe olan hakimiyeti ile insanların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Şarkıcılık kariyerine 2019 yılında Youtube üzerinden demo kayıtlar alarak başlamıştır.

Günümüzde başarılı kariyerini genellikle sosyal medya dünyası üzerinden sürdüren Valery Diáz ilk olarak ” GOD OF RHYTHM” isimli instrumental albümünü yayınlamış. Ve aynı yıl içinde ilk şarkısı “It Wasn’t My Fault” isimli şarkısının farklı tarzı ile dikkatleri artırmıştı.
Valery Diaz3

Valery Diaz Boyu, Kaç Yaşında?

Valery Diaz’ın boyu 1.80, kilosu 70 burcu ise oğlaktır. 2023 yılı itibariyle yaşı 17’dir.

Yakışıklı ismin özellikle sevgilisi var mı? varsa kim? sorusu sık sık hayranları tarafından sorgulanmaktadır. Ancak bu konu ile ilgili henüz magazin dünyasının gündeminde bir haber yer almamıştır.

Valery Diaz Hakkında Gerçekler:

En büyük hobileri: Şarkı söylemek, Dans etmek, Seyehat etmek, Fotoğraf çekmek, İnternette gezinmek ve sık sık arkadaşları ile dışarıda vakit geçirmek.

En sevdiği oyuncular: Johnny Depp ve Angelina Jolie. Severek dinlediği favori şarkıcılar ise Rihanna, Lady Gaga, Rosalía, Cardi B ve Adele.

En Sevdiği Yemek: Lazanya, Makarna, Pizza, Çorba ve Tacos.

En Sevdiği Renkler: Siyah, beyaz ve mor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz