Valeria Lukyanova

Valeria Lukyanova çizgi film kahramanı Barbie Bebeğe benzerliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında en fazla merak edilen aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? eğitimi gibi bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1985 yılının Mayıs ayında Ukrayna’da dünyaya gelen güzel isim yaşantısını Rusya’da sürdürmektedir. Burcu aslan, doğal saç rengi kahverengi, göz rengi yeşil, boyu 1.70 cm, kilosu ise 50’dir. Son dönemde barbie olma hevesi kaçmış olacak ki biraz kilo almıştır. Eski kilosu ise bir çok kaynakta 44 olarak geçmektedir. Babası yarı zamanlı olarak dj’lik yapmış olan Valery Lukyonava, annesi ise bir dönem askeri sektörde çalışan Irina Pashkeeva’dır. Barbie bebeğe benzerliğinin daha da artması için sık sık yeşil, gri ve mavi lens ve Barbie makyajı yaparak paylaşımlar yapmaktadır.

Valeria Lukyanova eğitimi, mesleği;

Kendisini resmi sosyal medya hesaplarını fenomen kimliğinin yanı sıra Metafizikçi, eğitimci, Öğretim görevlisi ve yazar olarak tanımlamaktadır. Mimarlık üzerine eğitim görmüş, Lisans derecesi’ni Ukrayna’daki Odessa Devlet İnşaat ve Mimarlık Akademisi’nde tamamlamıştır. Ukrayna asıllı ünlü isim Anna Babkova kadar meşhur olmayı başarmıştır.

Evli mi? eşi kim?

Evli olan ünlü isim çocukluk arkadaşı olan Ukraynalı iş adamı Dmitry Shkrabov ile uzun süre önce evlenmiştir. Çocuğu yoktur. Uzun süredir evli olmasına karşın 2014 senesinde bir röportaj’ında çocuk sahibi olmak istemediğini, herkes gibi bir hayat tarzını benimseyemediğini sözlerine eklemiştir.

Valeria Lukyanova Estetik ameliyat oldu mu?

Cildinin tamamen barbie bebek gibi görünmesini istediği bir kaç estetik ameliyat geçirdiğini belirtmiştir. Estetik ameliyat olduğu bölgeleri ise, bel ve göğüs bölgesi’dir. Vücut ölçüleri ise 39-18-34 inç veya 99-46-87 cm. Hiç bir dini inanca mensup değildir.

Oyunculuk kariyeri;

Valeria Lukyanova 2013 senesinde Youtube video sitesinde 7 farklı dilde yayınlanmış olan 30 dakikalık, The Phase isimil filmde rol almıştır.

Beslenme alışkanlığı;

Katı bir vejeteryan olan ünlü isim, sıvı diyet ile yaşamaktadır. Haftada üç kez kardiyonun yanı sıra koşu yapmakta, antrenmandan iki saat sonra yemek yiyip geri kalan zamanda ise sadece sıvı tüketmektedir. Hayranlarına ise çok az yiyip, çok sıvı tüketmeleri gerektiğini söylemektedir.

Favori markası, Dolce & Gabbana’dır. Her ne kadar ilk zamanlar şarkıcı olmayı planlasada işler öyle gitmemiş, ancak yine de 100 civarında şarkı repertuvarına sahiptir. Hayranı olduğu Barbie bebek serisinin koleksiyonuna da sahip olan Lukyanova, 2007 senesinde 300 güzel ismin katıldığı “Miss Diamond Crown of the World” isimli güzellik yarışmasını kazanmıştır. Dağcılık sporunu sevmekte, günümüzde fenomen kimliğinin yanı sıra tarot, burç ve astronomi gibi alanlar ile ilgili çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 899bin civarındadır. Kaynak; healthyceleb.com

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz