Ursula Corbero

Ursula Corbero hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki güzel oyuncu bugüne kadar hangi sinema ve dizilerde rol almıştır? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? evli mi? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 yılının Ağustos ayında İspanya’nın Barcelona şehri’nde dünyaya gelmiştir. Boyu 1.63 cm, kilosu 51, burcu .., vücut ölçüleri ise 79-56-83 cm’dir. Esther ve Pedro Delgado çiftinin kızı olan güzel ismin birde Monica Corbero isminde kız kardeşi vardır. İlk sinema deneyimini 2011 yılında Ölümcül Arayış adlı sinema filmi ile gerçekleştirmiştir. İspanyol oyuncu yaşantısını günümüzde İspanya’nın Madrid şehrinde sürdürmekte, hristiyan dinine mensuptur. Göz rengi koyu kahve, saç rengi ise açık kahverengi’dir.

Ekran severler tarafından özellikle rol aldığı Física o Química ve La casa de papel isimli diziler ile tanınmaktadır. La casa de papel dizisinde başarılı oyuncular Alvaro Morte ve Pedro Alonso ile birlikte dizide rol almıştır.

Oyunculuk öncesinde manken, model olarak bir çok ünlü markanın reklam yüzü olarak çalışmalarda bulunmuş ayrıca podyumda boy göstermiştir. Rol aldığı dizilerin ardından dünyaca üne kavuşan güzel isim sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 16,3milyon civarındadır.

Ursula Corbero Oynadığı sinema ve diziler;

La noche después de que mi novia me dejara (Proje Aşamasında)
2019 – La Casa De Papel (Tokyo) Sezon 3.
2018 – Kan Ağacı
2018 – La Casa de Papel Sezon 2
2018 – El árbol de la sangre
2017 – Proyecto tiempo
2017 – La Casa De Papel (1. sezon)
2016 – La Corona Partida
2015 – Perdiendo el norte
2013 – Çaylaklar Çetesi
2011 – Ölümcül Arayış

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz