Umut Kaplıca

Umut Kaplıca FOX TV ekranlarında yayınlanan İyilik isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Minik oyuncu hakkında merak edilenler, kaç yaşında? kimdir? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Umut Kaplıca Kimdir? Kaç Yaşında?

Oyuncu olarak çalışmalarını sürdüren minik isim anaokul okul öncesi eğitimine devam etmektedir. 2017 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Umut henüz 5 yaşındadır.

İstanbul Çocuk Ajansı ve İzmir Güzeli Oyunculuk Ajansı bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Göz ve saç rengi siyah, buğday tenlidir. Deniz adından bir kız kardeşi olan Umut’un resmi instagram hesabı annesi Lale Kaplıca tarafından yönetilmektedir. İnstagram kullanıcı adı @umutkaplica ‘dır.

Dizi öncesi kısa bir oyunculuk eğitimi de aldığı belirtilmektedir. Fox Tv ‘de yayınlanan İyilik adlı dizi ilk rol aldığı dizi olmuştur. Dizi de Neslihan ve Murat çiftinin oğlu Batu karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de Hatice Şendil, Perihan Savaş, İsmail Demirci, Mina Akdin, Sera Kutlubey, Sefa Tantoğlu, Elif Gizem Aykut ve Pelinsu Karayel gibi isimler de rol almıştır.

Henüz net bir bilgi olmasa da aslen bazı kaynaklar İzmir’li olduğu belirtilmektedir.

İyilik Batu (Umut Kaplıca) Kimdir?

Neslihan (Hatice Şendil) ve Murat (İsmail Demirci) çiftinin küçük oğlu olan Batu, deyimi yerindeyse büyümüş te küçülmüş bir bireydir. Dikkatli ve oldukça zeki bir çocuk olan Batu tıpkı babasına çekmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz