Umut Kaplan

0

Umut Kaplan Şarkılar Bizi Söyler isimli program da solist olarak yer almaktadır. Hakkında ise müzik severler bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Umut Kaplan Kimdir?

Umut Kaplan şarkıcı, müzisyen, vokal. Edirne Adanolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni tamamlamıştır. Ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuvar Fakültesi Ses Eğitimi Bölümü’nden mezun olmuştur.

Başarılı isim geçmiş dönemlerde Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programına da katılmıştır. Yine geçmiş dönemde özel bir sanat akademisi bünyesinde gitar öğretmeni olarak çalışmıştır. 2016 yılında katıldığı O Ses Türkiye yarışması’nda yarışmaya Sibel Can’ın takımına katılarak devam etmiştir.

Yarışma sonrasında ise Sibel Can ile çalışmaya devam etmiş ve Sibel Can’ın vokalisti olmuştur.

Özellikle ekran severler tarafından Şarkılar Bizi Söyler isimli program ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı isim program da seslendirdiği şarkılar ile gönülleri fethetmeyi başarmıştır.
umut kaplan3

Umut Kaplan Nereli?

Umut Kaplan Tekirdağ’lıdır. Aslen baba tarafından Tekirdağ Çorlu nüfusuna kayıtlıdır.

Umut Kaplan Kaç Yaşında?

Umut Kaplan 29 yaşındadır. Doğum tarihi 1994.

Umut Kaplan Boyu

Umut Kaplan’ın boyu 1.88 cm’dir.

Linkedin profilinde SİBEL CAN şirketinde BACK VOKAL açıklaması bulunmaktadır. Resmi instagram hesabı @umutkaplanofficiall ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz