Umut İnan

0

Umut İnan Atv ekranlarında yayınlanan Ateş Kuşları isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Minik oyuncu hakkında merak edilenler, oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Umut İnan Kimdir?

Umut İnan eğitim hayatının yanı sıra oyuncu olarak başarılı kariyerini de aynı anda sürdürmektedir. İstanbul’da dünyaya gelmiş ve yaşantısını aile ile birlikte İstanbul’da sürdürmekte.

Yusuf Güney Gün Oyunculuk ajansı bünyesinde çalışmalarına devam eden Umut, aynı zamanda çocuk fotomodel olarak da bir çok başarılı projenin içerisinde yer almıştır. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @umut_inan_34 ‘dür. Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar üzere müzik ile de bir hayli ilgili olduğu görünmekte olan Umut, çok iyi derecede bağlama çalma yeteneğine de sahiptir.

Umut İnan Kaç Yaşında?

Umut İnan 14 yaşındadır. Doğum tarihi 2009.

Oynadığı Diziler:

Umut İnan ilk dizi oyunculuk deneyimini ATV ekranlarında yayınlanan Ateş Kuşları isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de (Görkem Sevindik) çocuk Ali karakterine hayat vermiştir. Dizi de ayrıca Umut Ege Baştemur, Görkem Doğan, Berke Obuz, Fatih Fuat Odabaşı, Almira Abay, Çınar Yükçeker, Kaan Sevi, Yeşim Dalgıçer, Ozan Ağaç, Onat Bulut, Gonca Cilasun, Ahmet Saraçoğlu, Hilal Uysun, Lilya İrem Salman, Boncuk Yılmaz, Sedef Akalın, Nizam Namidar, Serkan Ercan, Emir Çubukçu, Erdem Şanlı, Görkem Sevindik, Burak Tozkoparan, İlayda Alişan ve Hande Soral gibi isimler de rol almıştır.

Ateş Kuşları (Ali)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz