Umut Gezer

Umut Gezer 2022 yılında Yalı Çapkını isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Yakışıklı oyuncu hakkında ekran severler tarafından merak edilen soruların cevapları. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Umut Gezer Kimdir?

Umut Gezer manken, model ve oyuncu. Yaşantısını günümüzde İstanbul’da sürdüren Gezer, Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde üniversite eğitimini sürdürmektedir.

Umut Gezer Nereli?

Umut Gezer aslen doğma büyüme Çanakkale’lidir.

Umut Gezer Boyu, Kilosu

Umut Gezer 1.90 boyunda ve 87 kilo’dur.

Umut Gezer Kaç Yaşında? Doğum Tarihi

Umut Gezer 21 yaşında, doğum tarihi ise 2001 ‘dir.
Umut Gezer
Başarılı oyuncu ilk dizi oyunculuk deneyimini Yalı Çapkını isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Ayrıca model olarak ta bir çok başarılı projeni içinde yer almıştır.

Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi alan ünlü isim, fotomodellik yapmış, ünlü sanatçı Simge Sağın’ın klip çalışmasında yer almıştır. Çekimleri Gaziantep’te sürdürülen Yalı Çapkını dizi oyuncu seçmelerine katılarak dizinin ana kadrosuna dahil olmuştur. Dizi de ayrıca Selen Özbayrak, Ramazan Mert Demir, Afra Saraçoğlu, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman ve Cansu Fırıncı gibi isimler de rol almıştır.

Genç oyuncu iyi derece de Fransızca ve İngilizce bilmektedir. Yüzme sporu, basketbol ve salon sporları ile yakından ilgilenmekte, tüm bunların yanı sıra binicilik eğitimi de almıştır.

Yakışıklı isim resmi instagram hesabını @umuttgezer ismi ile kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz