Ulaş Tuzak

Ulaş Tuzak Atv ekranlarında yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Başarılı isim hakkında tüm detaylar! Kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Ulaş Tuzak Kimdir?

Ulaş Tuzak senarist, yönetmen ve oyuncu. İzmir 9 Eylül Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunudur. Mezuniyetin ardından Araştırma, Bankacılık, Kitap, Turizm ve Gayrimenkul Eksperliği gibi sektörlerde iş hayatını sürdürmüş, üniversite eğitim döneminde ise tiyatro ile ilgilenmeye başlamıştır.

O dönemde tiyatro kariyerine devam etmeye karar vermiş ve sürecin devamında Konak Kent Tiyatrosu’nu kurmuştur. Oyunculuk, eğitmenlik ve yönetmenlik yapan başarılı isim günümüze kadar bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Ayrıca bir çok atölye çalışmasını kendisi organize etmiş ve yönetmiştir.

2019 yılından bu yana yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Tiyatro üzerine yazan yakışıklı oyuncu geçmiş dönemlerde blogspot sitesinde deneme ve yazılarını kaleme almıştır.
ulas tuzak2

Ulaş Tuzak Nereli?

Ulaş Tuzak Bandırma’lıdır. Aslen Balıkesir Bandırma’da dünyaya gelmiştir.

Ulaş Tuzak Kaç Yaşında?

Ulaş Tuzak 36 yaşındadır, doğum tarihi 1987.

Oynadığı Diziler

Ulaş Tuzak Bir Küçük Gün Işığı ve Sipahi dizilerinde rol almıştır. Sipahi isimli dizi de ayrıca Kaan Yıldırım, Özge Gürel, Kerem Alışık, Sinan Tuzcu, Başak Gümülcinelioğlu, Erkan Bektaş, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Gözde Okur ve Elit Andaç Çam İnan gibi isimler de rol almıştır.

Babil
Sefirin Kızı
Tutunamayanlar
Vuslat
Hekimoğlu
Arka Sokaklar
Sen Çal Kapımı
Menajerimi Ara
Camdaki Kız
Baba
Bir Peri Masalı (Ekin)
Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Adem)
Bir Küçük Gün Işığı (Ali)
Sipahi (Ferhat)

Resmi instagram hesabı @ulastuzak ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz