Uğur Yüksekdağ

Uğur Yüksekdağ ajans menajer olarak dikkat çekmiştir. Hakkında merak edilen tüm sorulara cevaplar. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Uğur Yüksekdağ Kimdir?

Uğur Yüksekdağ menajer, yapımcı, koreograf. Model, Fotomodel, Influencer, Sunucu, Oyuncu, Çocuk vb. yetenekli kişilerden oluşan 0-40 yaş arasında Kadın, Erkek ve çocuklardan oluşan tam hizmet ajansı kurucusudur. Paris Hilton, Şafak Sezer ve Ayşen Gruda dahil pek çok ünlü Türk oyuncunun yanı sıra, pek çok dünyaca ünlü yabancı yıldızlarlada çalışmış, menajerliğini üstlenmiştir.

Uğur Yüksekdağ Nereli?

Uğur Yüksekdağ aslen doğma büyüme İzmir’lidir. Günümüz itibariyle yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.
Ugur Yuksekdag6 jpg
Moda, müzik ve eğlence sektörüne 2010 yılında Play markası ile giriş yapmıştır. İstikrarlı yükselişini moda, menajerlik ve prodüksiyon alanlarına taşımayı başaran Yüksekdağ, 2011 yılında Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nden mezun olmuştur.

4 sene boyunca çalıştığı sanatçılarla adından çok söz ettirmiştir. 2014 yılında Number One Medya Grubu’na Genel Koordinatör olarak transfer olan Yüksekdağ, başarılı tv program yapımlarına imza atıp, buradaki misyonunu kendine göre tamamladığını düşünüp, kendi isteği ile kanaldan ayrılmıştır.

Bir çok dizi, film ve reklam filmi yapımında da aktif görev almıştır. 2018 yılında idari yapımcılığını üstlendiği Deniz ve Güneş sinema filmi vizyona girmiştir. Koreograflığını yaptığı defilelerde, farklı tarzlar yaratıp, Avrupa’daki moda dünyasını takip etmektedir. Moda, müzik ve medya dünyasına yeni yüzler keşfedip, yeni projeler kazandırmaya devam etmektedir.

Resmi instagram hesabı @uguryuksekdag ‘dır.

Resmi web sitesi üzerinden ajans ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

https://www.uguryuksekdag.com.tr

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz