Uğur Yaşar

Uğur Yaşar 2020 yılında çıkardığı Tüm Anılar isimli albüm çalışması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise hayranları tarafından aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, müzik kariyeri ve daha bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1990 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen Uğur Yaşar aslen Diyarbakır doğumludur, burcu ise boğa’dır. Ancak henüz boy ve kilo bilgisine ulaşılamamıştır.

İlkokul ve Ortaöğrenimini doğup büyüdüğü Diyarbakır’da tamamlamış, daha sonra Dicle Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Üniversite eğitim hayatının ardından profesyonel olarak gitar ve şan dersleri vermeye başlamıştır.

Uğur Yaşar müzik kariyeri;

2015 senesinden bu yana Diyarbakır Devlet Klasik Türk Müziği korosunda görev yapan başarılı sanatçı 2017 yılında müzik dünyasına sıkı bir giriş yapmıştır. İlerleyen süreçte müzik çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren ünlü isim 2020 senesinde ise Tüm Anılar isimli albüm çalışmasını müzik severler ile buluşturmuştur. Seslendirdiği Tüm Anılar isimli şarkının söz ve müziği kendisine aittir. Ayrıca parçanın düzenlemesi, Baran Karakoç, klip yönetmenliğini ise İbrahim Çelik üstlenmiştir. Müzik klibi Youtube video sitesinde 10 Haz 2020 tarihinde yayınlanmış, kısa süre içinde binlerce izlenme elde etmiştir.

Resmi instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan başarılı sanatçının günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 16bin civarındadır. Ancak bu sayı her geçen gün artmaktadır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz