Uğur Şengül

0

Uğur Şengül sosyal medya paylaşımları ile her geçen gün hayran kitlesini artırmaya devam ediyor. Hakkında ise takipçileri bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi merak edilen sadece bir kaç sorudur. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Uğur Şengül Kimdir? Aslen Nereli?

1989 yılının Ocak ayında dünyaya gelen başarılı isim aslen Siirt’lidir ve Siirt doğumludur. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Sosyal medya dünyasına giriş yapmadan önce Adidas, Nike ve Mavi Jeans gibi kurumsal markaların mağazalarında mağaza müdürlüğü yapmıştır. İlerleyen süreçte ise kariyerine youtuber ve sosyal medya fenomeni olarak devam etmeye karar vermiş ve kaliteli içerik ve paylaşımları ile kısa süre içinde ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Trendyol ve diğer kurumsal markalar ile işbirliği yapmış ve iyi bir gelir kaynağı elde etmiştir. Youtube video kanalında genellikle vlog ve eğlenceli içerikleri takipçileri ile buluşturuyor. Ayrıca özel hayatı ile de takipçileri bir çok sorunun cevabına videolardan ulaşabiliyor. Yakın dönemde ise Uğur Şengül Exxen platformunda sunucu olarak yer alacağı yönünde haberler ile gündeme gelmiştir.

Uğur Şengül Boyu, Yaşı, Sevgilisi Kim?

2021 yılı itibariyle 32 yaşındadır. Yakışıklı ismin ayrıca boyu 1.85, kilosu da 96’dır. Geçmiş dönemde kilo sorunları yaşamış 100 kilonun üzerine çıkmış sonrasında diyet yapmaya karar vermiştir. Şimdiler de ise fit ve düzgün vücudu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Kahverengi göz, siyah saç rengine sahiptir. Sevgilisi ise sosyal medya dünyasının da yakından tanıdığı güzel isim Damla Altun‘dur. İstanbul’da birlikte yaşadıkları belirtilen güzel çiftin bir de Sfenks cins bir kedileri bulunuyor. İlerleyen süreçte çiftin evlenmesi beklenmektedir.

En büyük hobileri, film izlemek ve PlayStation oyunları oynamak. Kalabalık ve boğucu mekanlardan nefret etmekte, kayak sporu ile ilgilenmektedir. Son olarak yağmur sesi eşliğinde uyumaktan büyük keyif aldığı belirtilmektedir. Resmi instagram hesabını @ugursengulx olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 255bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 281 B.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz