Uğur Bay

Uğur Bay kimdir? Yakışıklılığı ile kızların beğenisini toplayan Uğur Bay kaç yaşında? Bilinen birkaç fenomen kız ile sevgili olan Uğur Bay’ın sevgilisi şuanda yok olarak biliniyor. Bir zamanlar shiplere bile konu olan Uğur Bay Youtube ve TikTok platformlarında da kocaman bir kitle elde etmeye devam ediyor. Son olarak ise Uğur Bay’ın gerçek adı haberlere bile konu olmuştur.

Uğur Bay Kimdir? Boyu, Kaç Yaşında? Burcu Ne?

2 Eylül 1997 tarihinde dünyaya gelen ve ikiz kardeşi Oğuz Bay ile sürekli Youtube ve TikTok platformlarına içerik üreten başarılı fenomen aynı zamanda çapkınlığı ile de bilinen fenomenlerdendir. Başak burcu erkeğidir. Gerçek adı Uğur Bayraktaroğlu’dur. Boyu 1.70 cm’dir.

Uğur Bay’ın Sevgilisi

En son adı kendisi gibi fenomen Sema Akpınar ile anılan Uğur Bay sevgilisi ile sosyal medya önünde ilişki yaşamayı seven fenomenler arasındadır. En uzun ilişkisinin Sema Akpınar ile olduğu bilinen Uğur Bay’ın geçtiğimiz aylarda Akpınar ile olan ilişkisini de bitirdiği ortaya çıktı.
Instagram üzerinden ‘Herkese selam. Uzun bir ilişkim vardı bildiğiniz üzere ve ortak bir kararla ayrılmayı seçtik.’ ifadesine yer vererek duyurdu.

Sema Akpınar‘dan öncesinde ise çapkın fenomen, Özgür Balakar ile sevgili olmuştu. 2 yıl sosyal medyada Uzunmakarna olarak kendisini tanıtan Özgür Balakar ile sevgili oldu. Daha sonra takipçilerinin iddialarına göre Uğur Bay’ın eski sevgilisine mesaj atması üzerine çiftin ayrıldığı bilinmektedir.

Bir öncesinde ise Uğur Bay ve Buse Korkmaz’ın sevgili olduğu biliniyor. Çiftin dostça ayrıldıkları bilinse de nedeni henüz sır gibi saklanmaktadır. Çiftin anlaşmazlık yüzünden ayrıldığı tahmin ediliyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz