Turabi

Turabi aslen nereli? evli mi? sevgilisi kim? ve daha bir çok sorunun cevabı ile ilgili internet üzerinden araştırma yapılmaktadır. Hakkında bilinmeyen özellikleri ve kısaca hayatı ile ilgili bilgiler.

2014 yılında Survivor şampiyonluğu yaşayan Turabi Çamkıran 1988 yılında dünyaya gelmiştir.

Mersin Erdem’lide dünyaya gelmiştir. Mersin’de Lise eğitimini ve Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümünü bitirmiş, 2015 Survivor yarışmasında tekrar yarışmaya devam etmiştir. Daha sonra Survivor 2018 All-Starlar kadrosuna dahil edildiği açıklanmıştır.

Aslen Kahramanmaraş Afşin İlçesi Oğlakkaya Köyündendir.

Farklı kişiliği ile dikkatleri üzerine çeken Çamkıran Break Dans ve farklı dans stillerini kendine özgü yorumlayabilmektedir. Ayrıca Street dans eğitimide veren Turabi çocukluk yıllarında dövüş sporlarına merak salmış ardından Türkiye’de bir karşılaşmada yenilince Tayland’a Muay Thai öğrenmek için gitmiştir.

Tayland’da kendisini eğitmiş ve tekniği fiziği ile katıldığı bir çok gösteri amaçlı müsabakada karşılaşmalara çıkmıştır. MMA, Kafes dövüşü ismi verilen karşılaşmalardada mücadele eden Turabi bu spordan parada kazandığı açıklamıştır.

Survivor öncesinde 2008 yılında Benimle Dans Edermisin yarışması ile ismini duyurmuş ardından Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasındada boy göstermiştir.

Tüm bunların yanı sıra oyunculuk ilede tanışan Çamkıran Ketenpere ve Sabit Kanca 2 adlı sinema filmlerinde rol almıştır.

7 Yorumlar

  1. Turabi Çamkıran aslen Kahramanmaraşın Afşin ilçesinin oğlakkaya köyündendir,akrabaları ve dedesi hala orada yaşamaktadır,mersine ailesi sonradan gitmiştir.Acun beyin soru oynunda da aynı şekilde söylemiştir..

  2. turabiye kurban olayım isterse Midyatlı olsun isterse dünyanın en çirkin yerinde domuş olsun benim için gönlümde sonuna kadar yaşıyacak burdan ona sesleniyorum SENİ Çok Seviyorum.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz