Tuncer Çiftçi

Tuncer Çiftçi son dönemde kendisini mehdi ilan ettiği yönünde iddialar ile gündeme gelmiştir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Tuncer Çiftçi Kimdir?

Tuncer Çiftçi 1970 İstanbul doğumludur. Ancak son yıllarda kendisine açılan davalar sebebi ile yaşantısını İngiltere’de sürdürdüğü ve yayınlarına İngiltere’den devam ettiği belirtilmektedir.

Geçmiş dönemde süt ve peynik işi ile ilgilendiği belirtilen Çiftçi’nin günümüz itibariyle Ne iş yaptığı hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır. 2005 senesinde ise Gonca FM’i kurduğu belirtiliyor.

Hastaları duaları ile tedavi ettiği ve kendisinde keramet olduğu iddia edilmektedir. Canlı yayınlarda dua seansları yaparak halka şifa dağıttığını iddia etmektedir. Müridleri tarafından doğum gününü kutladıkları video bulunuyor, ayrıca Allah’ın Nuru diye hitap edilmesi de dikkatlerden kaçmamıştır.

Kendi açtığı kanal ve youtube üzerinden yaptığı paylaşımlarda sohbetleri mevcuttur.

Sevenleri tarafından çekildiği belirtilen bir çok resimde video paylaşımı ile Tuncer Çiftçi’nin silüetlerinin olduğu iddiaları da videolar da mevcuttur.

Kendisini Mehdi olarak iddia eden Çitçi, Beni en çok sevenler şelalenin altına girecek ve çıkacak sözleri ile gündeme gelmiştir. Ayrıca bir dönem sahibi olduğu radyo istasyonunda, Elektriklerimizi kesecekler, bize bağış yapmazsanız bu güzel duaları sizlere ulaştıramayacağız diye yardım adı altında para topladığı da iddia edilmiştir.

Yine bir dönem yanmaz kefen ve cennet garantili mezar yeri sattığı da sık sık gündem olmuştur.

18 ay boyunca günde ortalama 20 saat yani 1 günde 10 günlük kaza namazı kıldığını.
1,5 sene içinde 500’den fazla haneyi ziyaret edip, 3binden fazla davet aldığını.
Kocaeli İzmit’te 27bin insanın hidayetine vesile olduğunu.
21bin insanın dualardan fayda bularak hem iyileştiğini hem de sıkıntılarını giderdiğini iddia etmiştir.

Tuncer Çiftçi Nereli?

Tuncer Çiftçi aslen Kastamonu’ludur. Evli ve 4 çocuğu vardır.

2018 yılından bu yana yaşantısını İngiltere de sürdürdüğü belirtilen Çiftçi, resmi instagram hesabını @tuncerciftcitv olarak kullanıyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz