Tuncay Güler

Tuncay Güler hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı, kariyeri ve biyografi bilgileri.

Tuncay Güler Kimdir?

Tuncay Güler iş insanı, yatırım uzmanı, girişimci. Özellikle gayrimenkul alanında oldukça başarılı olan ve başarısını devam ettiren yatırım uzmanıdır.

Tuncay Güler Nereli?

Tuncay Güler Erzincan’lıdır. Aslen Erzincan’lı ancak doğma büyüme İstanbul’ludur.

Tuncay Güler Kaç Yaşında?

Tuncay Güler 36 yaşındadır. Doğum tarihi 3 Kasım 1986, doğum yeri İstanbul, burcu ise akrep’tir.

Tuncay Güler Evlimi?

Tuncay Güler evli ve bir çocuk babasıdır.
tuncay guler1
Kısaca Kariyeri, Çalışmaları:

Başarılı bir eğitim hayatı geçirmiş, son olarak Bolu İzzet Baysal Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

2012 yılında iş hayatına gayrimenkul danışmanı olarak başlamıştır. Bu alanda kendini geliştiren başarılı isim oldukça yoğun bir tempoda çalışmaktadır. Tüm bu zorlu süreçlerden sonra 2014 yılında ise Altın Emlak Bahçeşehir Ispartakule’deki iki şubesininde yöneticiliği yapmakta ve bunlarla birlikte broker olarak aktif olarak çalışmaktadır.

Bilindiği üzere Ispartakule İstanbul için oldukça önemli bir alan. Öyle ki bu alanda gayrimenkul sektörü ise oldukça lüks.

Başarılı isim bu durum şekilde değerlendirmektedir. “Gerekli altyapılar sağlandığında özellikle de ulaşım konusunda ilerleme kaydedildiğinde oldukça önemli bir alan. Bu noktada Altın Emlak olarak bizler de elimizden geleni yapıyoruz.”

Oldukça yoğun bir iş hayatı olan başarılı yatırım uzmanı ilerleyen süreçte emlak adına oldukça güzel işler yapmak için her gün yoğun tempoda çalışmaya devam etmektedir. Bu noktada kendini geliştirmeye ve hakim olduğu alanda iyi işler imza atmak istemektedir.

Resmi instagram hesabı @tuncayguler2424.
tuncay guler7

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz