Tuğrul Selmanoğlu

2

Tuğrul Selmanoğlu Almanya’da doğmuştur, günümüzde halen yaşantısını Almanya’da sürdürmektedir. Peki aslen nereli? kaç yaşında? hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

AK Parti’de Yurtdışı seçim koordinasyon Merkezi’nde çalışmalarını sürdürmektedir. Son dönemlerde sıkça yurt dışında yaptığı konuşmalar ile dikkatleri üzerine çeken yazar Tuğrul Selmanoğlu ülkemize olan baskılar ve saldırılar ile ilgili konuşmalar yapmaktadır. Özellikle en son Alman devlet televizyonu olan ARD’de bir programa konuk olmuş ve beş Alman katılımcıyı susturarak ülkenin gündemine oturmuştur.

Baba tarafından aslen Elazığ Harput, anne tarafından ise aslen (Şüşnaz) Serince Köyü’ndendir. Babasının amcası daha önce Belediye Başkanlığı yapmıştır. Günümüzde yazarlık ve siyaset dışında özel bir klinikte idareci olarak iş hayatını sürdürmektedir.

2 Yorumlar

  1. Konusmalariniza gönülden kadiliyorum ve testekliyorum, en yakin zamanda kitapinizi satin alip okumak istiyorum…Allah yar ve yartimciniz olsun.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz