Tuğçe Şen Baş

Tuğçe Şen Baş uzun süredir gezgin ve sunucu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Hakkında merak edilen soruların cevapları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Tuğçe Şen Baş Kimdir? Aslen Nereli?

1988 yılının Aralık ayında İzmir’de dünyaya gelen başarılı isim yaşantısını günümüzde İstanbul’da sürdürmektedir. İlkokul eğitiminden, Lise dönemine kadar eğitim hayatını Antalya’da sürdürmüştür. Ardından Pamukkale Üniversitesi Dış Ticaret ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuştur.

2021 senesinde, Turizm Seyahat Hizmetleri ön lisans bölümünü bitirmiş, Bir dönem Milliyet Tatil ve Taşköprü Postası gazetelerinde Seyahat yazarlığı yapmıştır. Adilcevaz Gazetesi ve Evos Angels dergisinde seyahat yazarlığı yapmakta olan Tuğçe Şen Baş, 2021 Ocak ayında kurduğu reklam ajansı ile kulvarını daha da genişleştirmiş ve geliştirmiştir. Gittiği yerlerin ve mekanların, konakladığı otellerin fotoğraflarını ve tanıtım videolarını çekmektedir. Ayrıca ekibi ile birlikte markaya özel içerikler üreterek sosyal medya yönetimi ve web sayfası yönetimi çalışmalarını sürdürmektedir.

Seyahat etme tutkusu sebebi ile kurumsal hayatı bırakıp yollara düşmüştür. En son Bakmadan Gezme adlı gezi programının sunuculuğunu üstlenmiştir. Resmi instagram hesabını @bakmadangezme ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 145bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz