Tuğçe Karabacak

0

Tuğçe Karabacak aslen nereli? kimdir? kaç yaşında? boyu ve kilosu gibi bir çok soru ile ekran severler tarafından merak edilmektedir. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1987 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Tuğçe Karabacak’ın burcu Kova’dır. Boyu ise 1.72 cm’dir. Baba tarafından aslen Isparta’lıdır ve Isparta’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi Moda Bölümü mezunudur. Lise ve üniversite döneminde resim bölümü üzerine eğitim almıştır. Vakit buldukça resim yapmakta, kendisini resim ile ifade ettiğini belirtmektedir.

Tuğçe Karabacak oynadığı diziler ve sinema filmleri;

İlk oyunculuk deneyimini 2012 yılında Uçurum adlı dizide Selin karakteri ile gerçekleştirmiştir. Ardından Çıplak Gerçek, Kurt Seyit ve Şura, Şehrin Melekleri, Aşk Laftan Anlamaz, 7 Yüz, Bahtiyar Ölmez ve Koca Koca Yalanlar isimli dizilerde rol almıştır. Günümüzde Koca Koca Yalanlar dizisinde Sude karakteri ile oyunculuk hayatını sürdürmektedir. Rol aldığı sinema filmleri ise Aşk Kırmızı, Hayalet Dayı, Posta Kutusu ve Kaç Kaçabilirsen adlı sinema filmleridir.

Son olarak sevgilisi varmı? sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır. Daha önce ünlü isim Oğuzhan Uğur ile birlikteliğiyle sıkça gündeme gelmiş, ancak çiftin ayrıldığı açıklanmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz