Tuğçe Aksu

Tuğçe Aksu sosyal medya dünyasının sevilen isimlerindendir. Influencer, dijital medya ve sosyal medya içerik üreticisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Güzel isim hakkında ise hayranları bir çok sorunun cevabını merak ediyor. İşte sizler için hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Tuğçe Aksu Kimdir?

Dijital medya içerik üreticisi, Influencer ve fenomen kimliği ile tanınan Tuğçe Aksu 1998 doğumludur. Türkiye de Ege Bölgesinin en güzel şehirlerinden birinde hatta ülkemizin en güzel ilçelerinden olan Didim’de 25 Temmuz da dünyaya gelmiştir. Babası Bulgaristan göçmeni annesi Selanik göçmenidir. Türkiye’ye ilk gelen getirilen ailelerden olan ataları Aksu soy ismini almıştır. Geniş bir soyağacına sahip olan aile uzun yıllardır bu coğrafya üzerinde yaşamaktadırlar.

Eğitim hayatına doğup büyüdüğü Didim’de başlamış, ilk okulu Atatürk İlköğretim okulunda, ortaöğretimi de yine aynı okulda bitirmiştir. Lise eğitimini Selçuk Özsoy Meslek Lisesinde Çocuk gelişimi üzerine okumuş ve bu okuldan dört yıllık eğitimini tamamlayıp mezun olmuştur.

Daha sonrasında yolu üniversite için bu güzel ilçeden ayrılıp yine bu coğrafyanın en güzel illerinden birisi olan Eskişehir’e düşmüştür. Eskişehir’de Güzellik uzmanlığı estetisyenlik eğitimi almış ve bu sektöre adımını atmış, Tuğçe Aksu ismini insanların hafızasına kazımaya ilk olarak burada başlamıştır.

Kendisini geliştirmeye sürekli bir şeyler katmaya çok önem veren Tuğçe, sosyal medya üzerinden make up videoları çekmeye başlamış ve insanlara ilham kaynağı olmayı başarmıştır. Şu sıralar Instagram ve çeşitli sosyal medya platformlarında influencerlık yapmaktadır.

Sizlerde eğer makyaj ve kıyafet konusunda kendinize bir ilham kaynağı arıyorsanız mutlaka onun profilini ziyaret etmelisiniz. Resmi instagram hesabı @tugceeaksuuuu kullanıcı ismi ile aktiftir. Günümüz itibariyle 22,4bin civarında takipçi sayısına sahiptir.

1 Yorum

  1. Devamlı takip ediyorum. Gerçekten çok güzel. Ve içten. Yaptığı kombinleri make up videolarını hiç kaçırıyorum. Başarılarının devamını diliyorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz