Tuğba Uluay

0
Tuğba Uluay

Tuğba Uluay rol aldığı Kırmızı Oda ve Duy Beni isimli diziler ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, eğitimi, oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Tuğba Uluay Kimdir?

Tuğba Uluay İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk bölümü mezunudur. Fulya Filazi Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Tuğba Uluay Oynadığı Diziler

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2020 yılında rol aldığı Alev Alev isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. En son Duy Beni isimli dizide Gaye karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca Burak Can, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Meltem Akçöl, Berk Hakman, Ege Kökenli ve Utku Coşkun gibi isimler de rol almıştır.
tugba uluay4
Alev Alev
Evlilik Hakkında Herşey
Kırmızı Oda (Derya)
Duy Beni (Gaye)

Daha önce Arada isimli tiyatro oyunu ve Huawei reklam filmi çalışmasında yer almıştır. Ayrıca 2022 yılında BeIN Connect platformunda yayınlanan Var Bunlar isimli komedi dizisinde Terapist olarak kamera karşısına geçmiştir.

Başarılı oyuncunun resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @tugbauluay ‘dur. Maalesef henüz boyu, kilosu, doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz