Tuğba Erdem

0

Tuğba Erdem – Seve Seve isimli şarkı ile müzik dünyasına sıkı bir giriş yapmıştır. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak ediliyor. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1985 doğumlu başarılı sanatçı Tuğba Erdem İstanbul doğumludur. Henüz 12 yaşında iken ailesi ile birlikte Almanya’ya taşınmıştır. Annesinin solist olarak sahne alması sebebi ile zamanla oda müziğe büyük bir ilgi duymuş, şarkılar seslendirmeye başlamıştır. 1997 senesinde Almanya’da piyano derslerinin yanı sıra şan eğitimi almaya başlamıştır. Ayrıca kendi şarkılarının sözlerini yazmaya bir yandan da sahne almaya başlayan başarılı isim ayrıca müzik hayatı ile birlikte, güzellik uzmanlığı mesleği ile de iş hayatını başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Tuğba Erdem müzik kariyeri, şarkıları;

2019 senesinde söz ve müziği kendisine ait olan Darmaduman isimli ilk single çalışmasını müzik severler ile buluşturmuştur. Yine aynı sene 2019 yılının Mayıs ayında, şarkının ünlü şarkıcı Sefa Topsakal‘ın abisi aranjör Selim Topsakal imzalı remix versiyonu da müzik severler ile buluşmuştur.

2019 senesinin Ekim ayında da söz ve müziği yine kendisine ait olan Nerdesin isimli single çalışmasını müzik severler ile paylaşan başarılı sanatçı kariyerini sürdürmektedir. Özellikle 2020 senesinde yine söz ve müziği kendisine ait olan Seve Seve isimli şarkısı ile gönüllerde taht kurmayı başarmıştır. Aynı yıl yaza bomba gibi bir giriş yapmış ve müzik severler ile Bitmeyen Roman adlı şarkıyı buluşturmuştur.

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmakta günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 56,6bin civarındadır. Resmi youtube kanalında ki sayı ise 3,4 B..

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz