Tuğba Çınar

Tuğba Çınar yeni dönemde Kanal D ekranlarında yayınlanan İkizler Memo – Can isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Özellikle sosyal medya üzerinden sıkı bir takipçi sayısına sahip olan güzel isim hakkında ise bir çok soru merak konusudur. Kimdir? kaç yaşında? aslen nereli?, boyu, kilosu, eğitimi, sevgilisi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılının Aralık ayında dünyaya gelen Tuğba Çınar Oğlak burcudur. Sosyal medya’da Gamzesi Belinde ismi ile tanınan ünlü isim günümüzde İkizler Memo – Can dizisinde Yaren Kepez karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. Daha önce Mavi Mağazalarının reklam yüzü olan Tuğba Çınar, Ankara Çankaya’da doğmuştur. Ankara Açı Temel Lisesi’nden mezun olmuştur. Günümüzde eğitim hayatını İstanbul Aydın Üniversitesi’nde sürdürmektedir.

Sarı saçlı, mavi gözlü’dür, boyu ise 1.75 cm’dir. Sigara kullanıyor, kilo bilgisine ulaşılamamıştır. Baba tarafından aslen Rize’lidir. Uzun süre sevgilisi olarak sosyal medya fenomeni Erdinç Erdim olarak bilinmekte idi. Ancak 2018 yılında bu ilişkinin son bulduğu açıklanmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz