Tuba Emlek

5

Tuba Emlek hakkında merak edilenler. Kimdir? kaç yaşında? nereli? evli mi? sunduğu programlar, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gazeteci, yazar, program yapımcısı ve sunucu olarak televizyon dünyasında yer alan Tuba Emlek günümüzde Yurt Gazetesinde yazmaktadır. Ayrıca Halk Tv’de program yapımcısı ve sunucusu olarak çalışmalarını sürdürmüş, daha önce Patronlar Dünyası’nda köşe yazarlığı yapmıştır.

Dialog Anlatım İletişim’de Spikerlik ve Sunuculuk eğitimi almıştır. 2011 yılında İstanbul Kadıköy’de Müteahhit olarak tanınan Volkan Uras ile evlenmiştir.

Bugüne kadar İz Bırakanlar ve Kahraman Kadınlar isimli iki kitabını okur severler ile paylaşmıştır.

Maalesef ünlü isim hakkında aslen nereli olduğu, doğum tarihi ve doğum yeri gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

5 Yorumlar

  1. bana göre Tuba Emlek özgüvenli biri olduğu için kendini ön pilana çıkarmak gayretinde değildir. parkneri veya konuklar sözünü böldüğünde, söz hakkını onlara bırakacak kadar nezaketli biridir.

  2. zerafeti, akıllı soruları , katılımcılara olan tolerans ve saygısı ile hem göze hem de kulağa hitab edebilen çok başarılı bir programcı..

  3. Tuba Emlek’in yüzü ve makyajı,bilhassa kaşları bir gazeteciden çok “Kedicikler”i anımsatıyor… Keşke fiziği bu kadar ön plana çıkmasa..

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz