Toni Mahfud

Toni Mahfud son dönemlerde sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Peki burcu nedir? kaç yaşında? boyu kilosu kaç? mesleki kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 yılının Aralık ayında Almanya’da dünyaya gelen Toni Mahfud, Yay burcudur, boyu 1.88 cm, kilosu ise 80’dir. Kendisinden küçük Jan isminde bir erkek kardeşi vardır. Alman vatandaşı olan Mahfud aslen Suriye kökenlidir. 4 yaşından beri sanat’a büyük ilgi duysa da eğitimini bu yönde tamamlamamıştır. İlerleyen yıllarda ise Anime karakterleri üzerine çizimler ve çalışmalar gerçekleştirmiştir. Günümüz itibariyle serveti ve net mal varlığı ile ilgili bir çok kaynakta 5 Milyon Dolar civarında bir rakamdan bahsedilmektedir.

İnstagram üzerinde paylaşımları ile dikkatleri çeken ünlü isim manken, model ve fotoğrafçı olarak mesleki kariyerini sürdürmektedir.

2011 yılından bu yana çevrimiçi olarak sosyal medyada varlığını sürdüren Mahfud’un günümüz itibariyle instagram takipçi sayısı 3.5Milyon civarındadır. Ayrıca Facebook’ta 1 Milyon’un üzerinde beğeniye ulaşmıştır. Youtube video kanalında ise abone sayısı 156 bin civarında.

2017 yılında Tommy Hilfiger markası için podyuma çıkan ünlü isim ayrıca Nike, Adidas, Gillette, Daniel Wellington, ALLSAINT, Dolum Parçaları, G-Star RAW, OnePiece ve Edited gibi bir çok ünlü markanın da modeli olarak podyumda yer almaktadır. Tarzı ile modayı yakından takip eden bir çok takipçisine giyim anlamında yön vermektedir.

Maalesef ünlü ismin sevgilisi hakkında henüz bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz