Tolga Dinler

Tolga Dinler bir çok iş alanında başarıları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Tolga Dinler Kimdir?

Tolga Dinler 1988 yılının Temmuz ayında Fransa’nın Besancon şehrinde doğmuştur. Çok küçük yaşlardan itibaren ailesinin de takı ve saat sektöründe olması sebebi ile tasarım ve üretim ile ilgilenmeye başlamıştır.

Eğitim Hayatı: École de commerce et Management

16 yaşındayken Kripto ve Borsa ile tanışmış doğup büyüdüğü Fransa’da Ticaret üzerine eğitim görmüştür. Uzmanlık alanları ise Şirket Stratejileri, İnsan İlişkileri ve Şirket Yönetimi’dir.

Finans sektöründe Nasdaq, Dowjones ve Forex ayrıca kripto modellerde yatırımları mevcuttur. 2019 senesinde Hicabi Pala ile tanışmıştır. Daha sonra birlikte 2020 senesinde Dubai’de Level Up İnvest şirketini kurmuştur. Finans sektörüne farklı bir bakış açısıyla giriş yapmışlardır.

2021 senesinde ise Level Up İnvest ve Günaydın İnternational şirketlerinin faaliyetlerine İstanbul’da devam etmiştir. 5 tane Fransa’da şubesi bulunmakta, Türkiye’de ise Denizli ve İstanbul’da.

Yapmış olduğu girişimler sonrasında 2021 sonrasında Yılın Girişimci İş Adamı Ödülünü almıştır.

Hicabi Pala ile birlikte toplam 19 şirket ve 500 kişinden de fazla bir ekip ile iş hayatını sürdürmektedir. Ayrıca Tolga Dinler, İsviçre’de ailesinin bulunduğu saat sektöründe ortaktır. Dünyanın sayılı büyük markaları ile çalışmaktadır. Bu markalar ise Rolex, Patek Philippe ve Audemars Piguet.

Fransa Lyon’da Unknow Brand markası ile takı üretimi yapmakta. Kraliçelere, Dünya Yıldızlarına ve UEA Şeyhlerine hizmet vermekte olan markaları Break The Rules dünyanın en elit kitleleri için özel koleksiyonlar çıkarmıştır. Ayrıca AJD markası ise Dünyanın en iyi kaliteli markaların olduğu Place Vendome semtine Paris’te, Cartier, Van Cleef & Arpels, Dior, Hermes ve Channel gibi markalara takı imalatı yapmaktadır.

Türkiye’de Voila Card ise Dijital Kartvizit markaları olup, Fransanın pazar açılışını yapmakta.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz