Timur Shamoev

0

Timur Shamoev hakkında merak edilen tüm detayları! Kısaca çalışmaları, iş hayatı, biyografi ve kariyeri.

Timur Shamoev Kimdir?

Timur Shamoev Dövme sanatçısı. Bilinen takma ismi Temo96 ‘dır. Çocukluk yıllarından bu yana resim çizmekten ve futbol oynamaktan büyük keyif almaktadır. Geçmiş dönemde bir süre Dinamo Tiflis takımında futbol oynamış, futbol geçmişi bulunmaktadır.

YouTube ‘da “top cambazı temo 96” ismi ile eskiden boş zamanlarında çekmiş olduğu freestyle futbol videoları bulunmaktadır.

18 yaşında ise futbol hayatını noktalayan Temo 96, diğer yeteneği olan çizime yoğunlaşmıştır. Kendisini geliştirip, gerekli eğitim ve belgeleri aldıktan sonra Dövme sanatçılığına başlamıştır. Günümüzde ise Türkiye’de sektörün en önemli ve en iyi isimlerinden birisi haline gelmiştir.

Gürcistan doğumlu olmasına rağmen askerlik görevini Türkiye’de yapmayı tercih eden Timur, 20 yaşında askere gitmiş, askerlik görevini Tekirdağ’da tamamlamıştır.

Timur Shamoev Nereli?

Timur Shamoev aslen Gürcistan Tiflis doğumludur.

Timur Shamoev Boyu, Kaç Yaşında?

Timur Shamoev 22 yaşında ve 1.65 boyundadır. Doğum tarihi 23 Ekim 2001, terazi burcudur.

Açık öğretimden hala eğitim hayatına devam etmektedir.

Hobiler:

Futbol oynamayı ve rap / hiphop tarzı müzikle uğraşmayı sevmekte, diğer bir yandan dijital platformlarda ürettiği şarkılarını yayınlamaktadır.

Resmi instagram hesabı @temo96tattoo ‘dur. Ayrıca https://www.temo96.com resmi web sitesi ile de hakkında bilgilerin yanı sıra, iletişim ve randevu bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz