Thylane Blondeau

Thylane Blondeau 2 kez Dünyanın en güzel kızı seçilmiş ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise genellikle boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? aslen nereli? sevgilisi kim? burcu nedir? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusu. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 yılının Nisan ayında Fransa’da dünyaya gelen Thylane Blondeau, koç burcudur. Göz rengi mavi, boyu 1.70 cm, kilosu ise 53’tür. 2004 yılında ve 2019 yılının Şubat ayında iki kez dünyanın en güzel kızı ünvanını almıştır. Babası Fransız asıllı eski futbolcu Patrick Blondeau’dur. Annesi ise Moda tasarımcısı, oyuncu ve sunucu Veronika Loubry.. Ayrton Romeo isminde bir de erkek kardeşi vardır.

Thylane Blondeau kariyeri;

Henüz 4 yaşında iken fark edilen genç kız, 6 yaşına kadar bir çok derginin fotoğraflarında yer almıştır. İlerleyen süreçte ise bir çok ünlü markanın reklam yüzü olarak çalışmalar gerçekleştirmiş ve model olarak kariyerini sürdürmüştür.

L’Officiel ve Vogue gibi pek çok ünlü derginin kapak yüzü olan Blondeau, son dönemde ise kendi markasını çıkartarak farklı bir sektöre adım atmıştır. 2017 yılında L’Oreal Paris’in marka elçisi olarak anlaşma imzalamış, ayrıca bir kaç dizide küçük roller alarak oyunculuk kariyerine adım attı. Yine aynı sene 2017’de vizyona giren Sebastian: Sevgili Dostum isimli sinema filminin oyuncu kadrosunda yer alarak beyaz perdeye giriş yapmıştır.

Sevgilisi kim?

İlk sevgilisi 2017 yılının sonlarına doğru İnstagram dünyasının tanınan isimlerinden, instagram yıldızı Raphaël Le Friant olmuştur. Ancak bu birlikteliği bir kaç ay sürmüş, 2018 yılının Şubat ayı gibi birliktelikleri son bulmuştur.

2018 yılının Haziran ayında ise Fransız Tenis Federasyonu’nda çalışan Christian Bimes’in oğlu Oscar Bimes ile çıkmaya başlamış, birlikteliği sene sonunda bitmiştir.

Günümüzde ise sevgilisi 2019 yılından bu yana Fransız Disk Jokey Milane Meritte isimli bir genç’tir. Sık sık sosyal medya hesaplarında, plaj, gezi vb. etkinliklerde hayranlarına resim paylaşımlarını sürdürmektedir.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan güzel ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 3,5milyon civarındadır. Twitter hesabında ki takipçi sayısı ise 33,5 B…

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz