Third Kamikaze

Third Kamikaze son yıllarda büyük bir çıkış yakalamıştır. Hakkında ise kaç yaşında? nereli? boyu, kilosu kaç? burcu nedir? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hobileri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Dansçı, şarkıcı ve oyuncu Third Kamikaze 1998 yılında Tayland Bangkok’da doğmuştur. Kendi ana dili Tayca ile birlikte ingilizce’de bilmektedir.

New Sathorn İnternational School mezunudur. Günümüzde eğitimine Chulalongorn Üniversitesi’nde devam etmektedir.

Şarkı söylemek ve futbol oynamayı çok seviyor. En sevdiği yemekler biftek, suşi ve kızarmış kurbağa’dır.

İlk oyunculuk deneyimini bir tiyatro sahnesinde Romeo Juliet oyunu ile gerçekleştirmiştir. En sevdiği renkler siyah ve kırmızı’dır.

Bugüne kadar Siam Ocean World, Pizza Kulübesi, Ovaltine, Mc Donalds ve KFC reklamların yer almıştır.

Third Kamikaze’nin dini inancı Budizm’in Theravada kolu’na mensuptur. Boyu 1.72 cm, kilosu 55, burcu ise Yay’dır.

14 Yorumlar

  1. 20 yaşındaysa ne olmuş her kes justin bieberin de hayranı justinin yaşı kaç sence?.
    Hem biz onun fanlarıyız fanlar icin yaş önemli değildir benden sana söylemesi ben thirdd lapati yakından araştırıyorum gelen varsa tailanda gidicem inşalllah thirdi görmek arzusuyla bunu yapmam için se kimse bana engel olamaz babam bile kabullendi yani :)) yuppi!!

  2. Arkadaşlar!Sakin olun. Sadece bir insan o da. Ayrıca neresi tatlı? Hadi kişiden kişiye değişir, tamam. Ama siz başka ülkelerin yıldızlarının her şeyini öğrenmeden önce Türkçenizi iyice bir öğrenin. BU nasıl yorum! Yazım yanlışları ile dolu. Ayrıca kendinize bir hakim olun. Bu adam sizin hangi özelliklerinizi biliyor da siz onun her şeyini öğrenmeye çalışıyorsunuz. Sizin başınıza bir şey gelse hemen koşacak sanki yardıma! Özellikle de Türkler yapmaya başladı bu hayranlıklarını abartma işini. Arkadaşlar, siz önce bir Türklüğü doğru düzgün benimseyin, sonra gidersiniz Tayland’a…

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz