Thebehz

Thebehz (Behzat Canberk Kaya) ilk zamanlar tiktok, instagram ve youtube videoları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Daha sonra müzik dünyasında da başarılı bir kariyer yapan ünlü isim hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Thebehz Kimdir?

Thebehz tiktok, instagram ve youtube videolarını yanı sıra seslendirdiği şarkılar ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Merve Yalçın ile birlikte seslendirdiği Uçurum isimli single çalışması büyük beğeni toplamıştır.

Thebehz Nereli?

Thebehz doğma büyüme aslen Ankara’lıdır.

Thebehz Boyu, Kaç Yaşında?

Thebehz 23 yaşında ve 1.75 boyundadır. Doğum tarihi ise 1999. Gerçek adı Behzat Canberk Kaya’dır.
thebehz4
Sosyal medya dünyasında aktif bir şekilde içerik paylaşımını sürdürmektedir. Tiktokçu olmadığını, günümüz itibariyle müzik kariyerine odaklandığını belirtebiliriz. Eğitim hayatına doğup büyüdüğü Ankara’da başlamıştır. Daha sonra yaşantısını İstanbul’da sürdüren ünlü isim müzik piyasasında Uçurum ve Döner Başım isimli şarkılar ile tanınmıştır.

Youtube kanalında ise son dönemde Plaza, Anatolia, Sözüm Olsun, Kaçış, Dertlerim ve Yıkılmam gibi şarkılarını müzik severler ile buluşturmuştur.

Dobra kişiliği ile tanınan ünlü isim, Sosyal medyadaki linç kültürü artık prim kaynağı şeklinde yaptığı açıklama ile de dobra karakterini gözler önüne sermiştir. Kendisine sorular Reynmen mi? Berkcan mı? sorusuna ikisi ile de aram çok kötü cevabını vermiştir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @thebehz ‘dir. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 567bin civarındadır. Tiktok hesabında ki takipçi sayısı ise 908bin civarındadır. Tiktok hesabında tiktokçu olmadığını belirtmiştir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz