Teksin Pircanlı

Teksin Pircanlı Bir Zamanlar Çukurova Nazire karakteri ile kamera karşısında başarılı oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Hakkında ise ekran severler bir çok sorunun cevabını araştırıyor. Kimdir? aslen nereli? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Teksin Pircanlı Kimdir? Nereli?

Oyuncu olarak çalışmalarını sürdüren başarılı isim aslen doğma büyüme Adana’lıdır. Büyükşehir Tiyatrosu bünyesinde oyunculuk dünyasına giriş yapan Teksin Pircanlı, günümüze kadar bir çok sinema ve dizi de oyuncu olarak çalışmalar da bulunmuştur.

Özellikle rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Nazire karakteri ile büyük beğeni toplamıştır.

Oynadığı Diziler ise şu şekildedir.

2018 – Bir Zamanlar Çukurova (Nazire) (TV Dizisi)
2012 – Dila Hanım (TV Dizisi)
2011 – Kurtlar Vadisi Filistin (Sinema Filmi)
2010 – Yer Gök Aşk (TV Dizisi)
2009 – Hanımın Çiftliği (TV Dizisi)
2005 – Beyaz Gelincik (TV Dizisi)

Teksin Pircanlı Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Başarılı oyuncu Teksin Pircanlı 48 yaşında ve 1.72 cm boyundadır. Kilosu ise 55. Sosyal medya hesapları üzerinden de anlaşılacağı üzere bir oğlu vardır. Resmi istagram hesabını @teksinpircanli ismi ile kullanmaktadır. Aktif olarak instagram hesabını kullanmakta, pek aktif olmasa da @tpircanl kullanıcı ismi ile twitter hesabı da bulunmaktadır.

Bir Zamanlar Çukurova Nazire Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Nazire rolünü Teksin Pircanlı üstlenmektedir. Nazire konağın yardımcıları arasında yer almakta ve herkes tarafından çok sevilmektedir. Dizi de ayrıca Sibel Taşçıoğlu, Furkan Palalı, Bülent Polat, Selin Yeninci, Selin Genç, Kerem Alışık, Serpil Tamur, Melike İpek Yalova, Vahide Perçin, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Murat Ünalmış gibi isimler de rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz