Taşkın Taş

0

Taşkın Taş (Yaratıcı Adam) hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1984 istanbul doğumlu, hayatını çocukluk yaşlarından itibaren kendini sanata adamış 15 yıllık kariyerinde ileri seviyede yaratıcı yetenekleri ile sinematik görüntüler üretme konusunda uzmanlaşmış ünlü bir sanatçı, vizyoner bir görsel iletişim uzmanı aynı zamanda film yapımcısı ve yönetmendir. Son zamanlarda sinematografi, mimari tasarım ve reklam fotoğrafçılığı alanlarında da sektöre kreatif bir bakış açısı kazandırarak ürettiği içerikler ile genç film yapımcıları için önemli bir ikon haline gelmiş girişimcidir. Aynı zamanda kalıpların dışına çıkarak gelişen teknolojiyi takip ederek deneysel projelere imza atan benzersiz bir çizgiye sahiptir.

Akademik eğitimini Full Sail Üniversitesi’nde Görsel Sanatlar ve Medya Prodüksiyon alanlarında tamamlamıştır. Bağımsız film projeleri, kısa filmler ve reklam filmleri, 3d animasyon, inşaat sektöründe ürettiği mimari projeler, kurumsal marka geliştirme, tasarım ve reklamcılık alanlarında güçlü içerikler yaratmak için kurduğu Academy Masterclass Marka Ajansı’nda kreatif direktör olarak 2012 yılından itibaren faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’de ilk 4K ve 8K olarak geliştirdiği prodüksiyonlarla reklam dünyasına görsel iletişim alanında öncülük etmiş projeler geliştirerek benzersiz bakış açısıyla gönüllerde taht kuran YARATICI ADAM lakabıyla anılan Taşkın TAŞ ülkesine değer katan ve sanata gönül vermiş genç yetenekler için ilham kaynağıdır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz