Tara de Vries

Tara de Vries Tara de Vries Kanal D ekranlarında yayınlanan Magazin D Yaz programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Güzel isim hakkında ise ekran severler boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, kariyeri gibi soruların cevapları merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Tara de Vries Kimdir? Nereli?

1999 yılının Ekim ayında dünyaya gelen güzel isim Hollanda’nın Amsterdam Şehri’nde doğmuştur. 13 yaşındayken ülkesi Hollanda’dan Türkiye’ye gelmiştir. Babası Watze de Vries, annesi ise Türkiye eski güzeli Özlem Kaymaz‘dır. Daniel isminde bir kardeşi vardır. Anne ve babası 2012 yılında boşanmıştır.

8.ci sınıfa Türkiye’de başlamış, okulu takdir belgesi ile tamamlamıştır. Çok çabuk öğrenen bir yapıya sahip olduğu için bu konuda hiç bir zorluk çekmemiştir. Koç Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü mezunudur. Çocukluk yıllarında kendisine seçici suskunluk yani çocukluk çağı kaygı bozukluğu tanısı konulmuştur. Yaptığı tüm çalışmaların ardından Miss Turkey yarşımasına katılmaya karar vermiş ve Miss Universe’e giderek bu hastalığın üstesinden gelmiştir. Miss Turkey 2018 güzellik yarışmasında 2. olmuştur.

Enerjisiyle barışık, insanlara da bu enerjisini dağıtmaktan keyif almaktadır. Ayrıca kameralar ile çok barışık olan ünlü isim, kameraları gördüğünde mutlu olduğunu dile getirmiştir.

Güzellik yarışmasının ardından aktif olarak modellik yapmamış, ayrıca pek fazla da yapmayı düşünmemiştir. İki kez podyuma çıkan Tara de Vries, ikisinde de ülkesini temsil etmiştir. Annesi ile Yıldırım Mayruk defilesi’de yürümüştür. Diğerinde de Özlem Süer’in Türk kumaşlarını temsil ettiği defilede, Bangkok’ta yürümüştür. İlerleyen süreçte ise oyunculuk eğitimi almıştır.

Tara de Vries Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Tara de Vries 24 yaşında ve 1.77 boyundadır. Doğum tarihi 6 Ekim 1999, burcu terazi, kilosu ise 53. Güzel isim resmi instagram hesabını @taradevries olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 240bin civarındadır. 2021 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Magazin D Yaz isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir.

Sabah erken saatlerde kalkan Tara de Vries önce sporunu yaptığını, ardından duş alıp kahvaltı yaptığını belirtmiştir. Şimdilik rutin bir hayata sahip olduğunu daha sonra stüdyoya gittiğini ve işini yaptıktan sonra yarım kalan işlerine devam ettiğini belirtmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz