Tansu Dayan

Tansu Dayan son dönemde sosyal medya dünyasında yaptığı taklit ile gündeme gelmiştir. Hakkında ise aslen nereli? kaç yaşında? eğitimi gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1991 yılında dünyaya gelen ünlü fenomen, Yüksek Endüstri Mühendisi’dir. Maalesef henüz doğum yeri, doğum tarihi gün ay yıl ve aslen nereli olduğu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Tansu Dayan sosyal medya;

Resmi instagram hesabında günümüz itibariyle takipçi sayısı 1,4milyon civarındadır. Sosyal medya üzerinden son dönemde özellikle ünlü sunucu Müge Anlı’nın taklidi ile magazin gündeminde yer almıştır. Müge Anlı’nın, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında canlı yayına katılmış, Anlı’ya peruk ve fular hediye etmiştir.

Başarılı fenomen günümüze kadar yaptığı taklit, video ve paylaşımları ile ciddi bir takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır. Ayrıca Nihat Hatipoğlu, sosyal medya ünlülerinden Ayşo gibi bir çok ünlü isminde taklitlerini yapmıştır. Youtube video kanalında yayınladığı parodi videoları ise büyük bir ilgi görmekte, her biri binlerce kez izlenmiştir. Youtube video kanalıda ki abone sayısı ise 22,5 B civarındadır.

Boyu kaç sorusunun cevabına ise kendi sosyal medya hesabında ki açıklamasında esprili bir dile ile; “Yüksek Endüstri Mühendisi ama bayağı yüksek yaklaşık 1.68 falan”.

Tansu Arif Dayan gibi bu tarz içerikler oluşturan başarılı isimlerden bazıları ise Alp Kılınç, Yeşim Güner


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz