Talha Karcı

Talha Karcı Elbet Bir Gün isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Başarılı oyuncu hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Talha Karcı Kimdir? Aslen Nereli?

1993 yılının Ekim ayında dünyaya gelen Karcı, doğma büyüme aslen Sakarya’lıdır. Sakarya Karasu Meslek Lisesi mezunudur. Akabinde üniversite eğitimini Yeniyüzyıl Üniversitesi Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü üzerine bitirmiştir. Geçmişten günümüze dizilerin yanı sıra bir çok tiyatro oyununda sahne alan ünlü isim ekran severler tarafından yer aldığı Komedi Türkiye isimli program ile tanınmıştır. Ardından Analı Oğullu isimli programa katılmıştır.

2018 senesinde BKM Mutfak ekibine dahil olmuş Çok Güzel Hareketler isimli program ile izleyenlerin karşısına çıkmış ve büyük beğeni toplamıştır. Sevgilisi kim sorusuda merak konusudur. Bir çok kaynakta tiyatrocu, oyuncu Didem Ruhi ile mutlu birlikteliğinin sürdüğü belirtiliyor.

Resmi instagram hesabını @talha_karci ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 18,7bin civarındadır. En son dahil olduğu Elbet Bir Gün isimli dizide Şebnem Bozoklu, Burak Yamantürk, Muhammet Uzuner, Değer Soysal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Yağmur Özbasmacı ve Osman Karakoç gibi isimlerde rol almıştır.

Talha Karcı Oynadığı Sinema ve Diziler:

Elbet Bir Gün (TV Dizisi) (2021)
Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (TV Dizisi) (2019)
Organize İşler 2: Sazan Sarmalı (2019)
Nerdesin Birader (TV Dizisi) (2017)
Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam (TV Dizisi) (2016)
Analı Oğullu (TV Dizisi) (2014)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz