Tahsin Küçük

Tahsin Küçük MasterChef Türkiye 2021 sezonu ön eleme turuna katılmıştır. Başarısı ile bir sonraki tura adını yazdırmıştır. Yarışmanın iddialı isimlerinden birisidir. Hakkında merak edilen kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? eğitimi gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Tahsin Küçük Kimdir? Aslen Nereli?

1998 yılında dünyaya gelmiş, doğma büyüme Kocaeli’lidir. Baba tarafından ise aslen Trabzon’ludur. Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümü’nde eğitim gören başarılı isim eleme turunun en çok dikkat çeken isimlerinden birisi olmuştur. 2019 yılında mezun olmuştur. Yarışma öncesinde yaptığı yemeğin yanı sıra horon gösterisi ile keyifli bir akşamın yaşanmasına neden olmuştur. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdüren Tahsin Küçük 7 seneyi aşkındır İstanbul’da olduğunu dile getirmiştir.

Yarışmaya Şampiyon olmak için katıldığını, kendisine ve el lezzetine inandığını dile getirmiştir. 13 yaşında iken mutfağa girmiş, bulaşıkçılıktan başlamış 10 yıldan fazladır yemek işi ile ilgilenmektedir. MasterChef Türkiye 2021 eleme turunda şeflere firik keşkeğinde konfit somon hazırlamış ve Somer Şef, Danilo Şef ve Mehmet Şef‘den evet oyu almıştır.

Resmi instagram hesabını @tahsinkucukofficial olarak kullanmaktadır. Takipçi sayısı yarışma ile birlikte eş zamanlı olarak yükselmeye devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz