T Killah

T Killah gerçek ismi ile Aleksandr Ivanovich Tarasov hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu kaç? müzik kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 yılının Nisan ayında, Rusya Moskova’da dünyaya gelmiştir. Babası vefat eden Rusya’nın tanınmış iş adamlarından Ivan Tarasov, annesi ise Elena’dır. Zengin bir ailenin çocuğu olarak doğmuş, iyi bir eğitim almıştır.

Lise döneminde iken müzik ile ilgilenmeye başlamış ve hayatını müzik üzerine kurmaya karar vermiştir. Ancak babasının isteği nedeniyle İçişleri Bakanlığı’nın Ekonomik Güvenlik Akademisi’nde eğitim almak zorunda kalmıştır. Ancak ekonomi ile hiç bir zaman ilgili olmamış, hayalinin peşine düşmüştür.

2009 yılında bir kız arkadaşı için yazdığı şarkı ile müzik dünyasına girmiş, video klibi kısa sürede Youtube kanalında bir kaç milyon hite ulaşmıştır.


2013 yılında ise ilk albümü Boom ile müzik severlere seslenen T Killah, Rusya’nın önemli isimleri, Masha Malinovskaya, Victoria Daineko, Olga Buzova, Loya, Anastasia Stotskaya ve Lena Katina gibi isimler ile çalıştı.

Çocukluk yıllarından beri spor yapmakta, futbol oynamayı sevmektedir. Ancak futbol maçlarını izlemekten nefret etmektedir. Evinde iki köpeği olan T Killah’ın kedilere ise alerjisi vardır, hatta hiç sevmediğini belirtmiştir.

Kanye West’in tüm çalışmalarına hayran olduğunu belirten ünlü isim aksiyon filmlerinden hoşlanmaktadır, ilerleyen yıllarda bir aksiyon filminde rol almanın da hayalini kurmaktadır.

T Killah 1.93 cm boyunda, burcu ise Boğa’dır. 2019 yılı itibariyle İnstagram hesabındaki takipçi sayısı 1.7milyon, Youtube kanalında abone sayısı ise 407 bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz