Suna Avcı

Suna Avcı (Tadornaaa) sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Suna Avcı (Tadornaaa) Kimdir?

Suna Avcı sosyal medya fenomenidir. Tadornaaa olarak tanınmaktadır. 1985 yılının Ekim ayında İstanbul’da dünyaya gelen Suna Avcı evli ve 2 çocuk annesidir.
Sağlıklı yaşam koçu, güzellik ve moda konularında influencer olarak çalışmaktadır. Trendyol, Hepsiburada, Uraw Kosmetic, Foreo ve daha bir çok marka ile işbirlikleri yapmaktadır.

Peki hikaye nasıl başladı?

Kızına hamileyken sağlıklı tariflerini kişisel sayfasında paylaşmaya başladı ve sonrasında doğumdan 3 ay sonra gibi kısa zamanda eski fiziğine geri dönmeyi başardı. Kısa sürede bu insanların dikkatini çekti bunu nasıl başardın diye sorular gelince evde spor ve sağlıklı yaşama bir çok konuda videolar çekmeye başladı. Bunları 3 aylık bebeği ile çekti ve videolar bir çığ gibi paylaşılmaya başladı.

Birçok ünlü fenomenler sayfasını paylaşmaya başladı. Birçok kadına ilham kaynağı oldu. Beklemediği bir sevgi seli ile karşılaştı ve bu noktaya geldi. Ünlü influencer her gelen reklam anlaşmalarını kabul etmemekte, seçici davranmaktadır.

Zayıflama hapları çayları gibi ürünleri asla tanıtmamaktadır, bugün birçok marka ile işbirlikleri bulunmaktadır. Ayrıca mekan tanıtımları, kıyafet tanıtımları, Antalya Bodrum otel anlaşmaları bulunmaktadır.

Her geçen gün yıldızı parlayan ve giderek yükselen ünlü influencer çevresinde mütevaziliği ve samimiyeti ile tanınmaktadır. Genellikle kadın takipçisi bulunan Suna hanım nezaketi simgeleyen bir influencer olmuştur.

Takipçilerinin paylaşımları ile içini açan onlara motivasyon veren farkındalıklarını sevdiren sayfada olan herkesin kendinden bir şey bulduğu ünlü fenomenin yakın zamanda adından daha fazla bahsettireceğinden eminiz.
Suna Avcı Tadornaaa

Suna Avcı (Tadornaaa) Nereli?

Suna Avcı (Tadornaaa) aslen Amasya’lıdır. Ancak doğma büyüme İstanbul.

Suna Avcı (Tadornaaa) Boyu, Kaç Yaşında?

Suna Avcı (Tadornaaa) 38 yaşında ve 1.65 boyundadır. Burcu terazi, kilosu ise 52.

(Tadornaaa) Evlimi?

Ünlü isim evli ve 2 çocuk annesidir.

Sosyal medya adresleri

İnstagram @tadornaaa
YouTube @tadornaaa

Reklam işbirliği tanıtım için Sunaavci5905@icloud.com adresinden kendisine mail ile ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz