KimNereli.net

Sude Burcu

Sude Burcu Kimdir?

Sude Burcu
Gerçek adı: Sude Burcu
Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar (Mehmet Işıkdoğan ile)
Meslek: Tekvandocu Yarışmacı
Mezuniyet: Celal Bayar Üniversitesi
Doğum yeri: İzmir

Sude Burcu Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Sude Burcu Survivor 2019 yarışmacı adayı olarak açıklanan isimlerdendir. Hakkında ise bir çok soru merak konusu. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? sevgilisi kim? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılında aslen İzmir’de dünyaya gelen Sude Burcu, tekvando milli takımı sporcusu olarak kariyerini sürdürmektedir. 14 yılı aşkındır tekvando sporu ile ilgilenen Sude Burcu günümüze kadar kendi kategorisinde son iki yılın Türkiye Şampiyonu olmayı başarmıştır. Ayrıca bugüne kadar Kulüpler Avrupa 3. lüğü ve Balkan şampiyonluğu bulunmaktadır. Türkiye ve uluslararası platformda birçok dereceye ve başarılı bir spor kariyerine sahip olan Sude Burcu’nun Survivor yarışmasında başarılı olabilecek kapasiteye sahip olduğu belirtilmektedir.

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde spor hayatını devam ettirmektedir. Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik ve Meslek Lisesini tamamlamıştır. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Yüksekokulu’nda eğitim almıştır. Günümüzde İzmir Menemen’de bulunan Lotus 35 Spor Salonunda hem çalışmalarını sürdürmekte hem de eğitim vermektedir.

Çocukluk yıllarından itibaren spor ile iç içe yetişmiş hayatının her döneminde spor ve antrenman olduğunu, eğitimi ile birlikte spor hayatını sürdürdüğünü dile getirmiştir. Yarışma için ise hep hayalinde olduğunu, sürekli daha önceki yarışmacılar ile kendisini kıyasladığını artık kendisini kendisi ile kıyaslamanın zamanı geldiğini aktarmıştır. Erkek arkadaşı, sevgilisi Mehmet Işıkdoğan’da aynı üniversite de yani Celal Bayar Üniversitesi’nde öğrencidir. Maalesef boyu ve kilosu gibi fiziksel özelliklerine ulaşılamamıştır.


Etiketler: ,

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sude Burcu
Gerçek adı: Sude Burcu
Doğum Tarihi: 1996 (23 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar (Mehmet Işıkdoğan ile)
Meslek: Tekvandocu Yarışmacı
Mezuniyet: Celal Bayar Üniversitesi
Doğum yeri: İzmir
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

377.069 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

305.296 kez okundu

3.

Tarık Akan

291.383 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

225.266 kez okundu

5.

Tarkan

220.954 kez okundu

6.

Volkan Demirel

218.640 kez okundu

7.

Emre Mor

192.736 kez okundu

8.

Ersay Üner

187.856 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

178.129 kez okundu

10.

İrem Derici

173.819 kez okundu